KONST / Litografier / Mikael persbrandt 10791015

nr 1079 1015

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Mikael Persbrandt (f. 1963), 'Pojke på tåg (1985)'. Gicléetryck, 15/200, signerad 'Mikael Persbrandt 15/200', 75x52 cm

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

5.000 kr - 7.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 19:57:49

     5.400 kr
     500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     3.600 kr
     4.800 kr
     5.400 kr

  • 31 okt

A(u)ktion!

Läs mer om A(u)ktion!

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt